کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4616923 1339363 2013 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the dynamics generated by a class of functional evolution inclusions
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
On the dynamics generated by a class of functional evolution inclusions
چکیده انگلیسی

The long-time behavior for a class of nonlinear functional evolution inclusions involving accretive operators is studied. We prove the existence of a compact global attractor by using the condensivity of the translation operator along the trajectories of our system.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 402, Issue 1, 1 June 2013, Pages 275–285
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت