کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
474231 698853 2008 13 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Vertex-bipancyclicity of the generalized honeycomb tori
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر علوم کامپیوتر (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Vertex-bipancyclicity of the generalized honeycomb tori
چکیده انگلیسی

Assume that m,nm,n and ss are integers with m≥2,n≥4,0≤s

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computers & Mathematics with Applications - Volume 56, Issue 11, December 2008, Pages 2848–2860
نویسندگان
, , , ,