کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6418653 1339345 2013 6 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the multiplicativity of linear operators
ترجمه فارسی عنوان
در چند ضلعی اپراتورهای خطی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
چکیده انگلیسی

Inspired by the well-known Grüss inequality, we study the multiplicativity of linear operators, satisfying certain conditions. Applications to some classical operators will be given.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 408, Issue 1, 1 December 2013, Pages 203-208
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت