کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6851428 1436805 2018 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Evaluating large-scale IT investment decisions
ترجمه فارسی عنوان
ارزیابی تصمیمات سرمایه گذاری فناوری اطلاعات در مقیاس بزرگ
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
توسعه فناوری، خطرات، پاداش ادغام،
ترجمه چکیده
کسب و کارها به طور فزاینده ای وابسته به اطلاعات و فناوری اطلاعات می شوند. این وابستگی هر دو ریسک و پاداش را به ارمغان می آورد و مدیران باید تصمیم بگیرند که آیا در برابر ریسک بایستد یا نه، یا اینکه برای دستیابی به پاداش بالقوه آن را بپذیریم. این مطالعه به بررسی برخی از خطرات و پاداش هایی که فناوری اطلاعات را در یک شرکت می تواند تولید کند. در این مطالعه، یک روش تحقیقاتی که عمدتا مبتنی بر بررسی ادبیات علمی است، مورد استفاده قرار گرفت. نهایی این مطالعه در این واقعیت است که آن را شناسایی و بیان مهمترین خطرات و فرصت ها است که باید قبل از تصمیم گیری های سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ، باید با دقت و گسترده توسط تصمیم گیران ارزیابی شود.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری کسب و کار و مدیریت بین المللی
چکیده انگلیسی
Businesses are becoming increasingly dependent on information and Information Technology. This dependence brings with it both risks and rewards, and managers must decide whether or not to stay averse to the risk, or whether to embrace it in order to achieve the potential rewards. This study explores some of the risks and rewards that integrating Information Technology into a corporation can produce. In this study, a research method that is mainly based on a review of the scientific literature was employed. The final contribution of this study lies in the fact that it identifies and articulates the most important risks and opportunities that must be evaluated carefully and extensively by decision makers before making large-scale IT investment decisions.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Technology in Society - Volume 54, August 2018, Pages 128-138
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت