کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6963071 1452278 2015 14 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Constraining distance-based multipoint simulations to proportions and trends
ترجمه فارسی عنوان
محدود کردن شبیه سازی چند نقطه ای مبتنی بر فاصله به نسبت و روند
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
در سالهای گذشته، استفاده از تصاویر آموزشی برای نشان دادن تنوع فضایی به عنوان یک مفهوم حیاتی تبدیل شده است. در میان الگوریتم های ممکن برای برخورد با تصاویر آموزشی، افرادی که از فاصله بین الگوهای استفاده می کنند برای برنامه های کاربردی به مدل سازی زیر سطح و مشاهدات سطح زمین موفق بوده اند. با این حال، یکی از محدودیت های این الگوریتم ها این است که آنها کنترل دقیق بر نسبت محلی هر دسته در شبیه سازی خروجی را ارائه نمی کنند. ما یک استراتژی تحریم از راه دور ارائه می دهیم که این موضوع را مورد توجه قرار می دهد. در طول شبیه سازی، فاصله تا یک مقدار نامزدی جریمه می شود، در صورتی که نسبت به هدف مورد نظر کاربر نباشد. این روش در برنامه های کاربردی برای سنجش از دور و مدل سازی مقادیر ضخامت نشان داده شده است. این نمونه ها نشان می دهد که این رویکرد کنترل کاربر را در شبیه سازی افزایش می دهد و اجازه می دهد تا به راحتی روندهای یا نسبت های مختلفی را که نسبت به تصاویر آموزشی متفاوت است، تحمیل کنند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر نرم افزار
چکیده انگلیسی
In the last years, the use of training images to represent spatial variability has emerged as a viable concept. Among the possible algorithms dealing with training images, those using distances between patterns have been successful for applications to subsurface modeling and earth surface observation. However, one limitation of these algorithms is that they do not provide a precise control on the local proportion of each category in the output simulations. We present a distance perturbation strategy that addresses this issue. During the simulation, the distance to a candidate value is penalized if it does not result in proportions that tend to a target given by the user. The method is illustrated on applications to remote sensing and pore-scale modeling. These examples show that the approach offers increased user control on the simulation by allowing to easily impose trends or proportions that differ from the proportions in the training image.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Environmental Modelling & Software - Volume 72, October 2015, Pages 184-197
نویسندگان
, , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت