کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7419946 1482569 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Sport management internships: Recommendations for improving upon experiential learning
ترجمه فارسی عنوان
کارآموزی مدیریت ورزشی: توصیه هایی برای بهبود یادگیری تجربی
کلمات کلیدی
کارآموزی، یادگیری تجربی، تجربه یادگیری هدایت شده، مدیریت ورزشی،
ترجمه چکیده
یک کارآموزی جزء اصلی بسیاری از برنامه های مدیریت ورزشی است و به نظر می رسد که دانش آموزانی که به دنبال استخدام در زمینه مدیریت ورزش هستند، یک مزیت رقابتی را به وجود آورند. این مقاله تئوری یادگیری تجربی دوی را به بحث در مورد چگونگی این روش برای یادگیری می توان در یک برنامه کارآموزی مدیریت ورزشی معرفی کرد. علاوه بر این، این مقاله اهداف و مسئولیت های مهم ذینفعان را تشریح می کند، توصیه هایی را برای کمک به بهبود روند کارآموزی می کند و می تواند به عنوان یک طرح برای توسعه و مدیریت تجربه تجربی هدایت شده (مانند کارآموزی) برای حرفه ای های مدیریت ورزش، خدمت کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری کسب و کار، مدیریت و حسابداری (عمومی)
چکیده انگلیسی
An internship is a major component of many sport management programs and appears to provide a competitive edge to students seeking employment in the field of sport management. This paper applies Dewey's experiential learning theory to a discussion of how this approach to learning can be incorporated in a sport management internship program. Furthermore, this paper delineates key stakeholders' roles and responsibilities, makes recommendations to help improve the internship process, and can serve as a blueprint for developing and administering guided-learning experiences (e.g., internships) for sport management professionals.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Hospitality, Leisure, Sport & Tourism Education - Volume 22, June 2018, Pages 75-81
نویسندگان
, , , ,