کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8569591 1563799 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
It is important that the process goes quickly, isn't it?” A qualitative multi-country study of colorectal or lung cancer patients' narratives of the timeliness of diagnosis and quality of care
ترجمه فارسی عنوان
مهم این است که روند به سرعت می رود، آیا این نیست؟ یک مطالعه کیفی چند کشور از روایت بیماران مبتلا به سرطان کولورکتال یا ریه از به موقع تشخیص و کیفیت مراقبت
کلمات کلیدی
سرطان ریه، سرطان روده بزرگ، زمان، مقایسه چند کشوره، تجزیه و تحلیل روایت، کیفیت مراقبت های بهداشتی، تجربیات بیمار،
ترجمه چکیده
ابتکارات تاکید بر به موقع تشخیص و درمان در مواردی که برخی از بیماران مراقبت از آنها را تجربه می کنند، منعکس می شوند. با این حال، این حساب ها برای متمرکز کردن بیشتر در مورد سرعت پروسه های مراقبت های بهداشتی به منظور ارزیابی کیفیت مراقبت های خود باز بودند. بنابراین متخصصان بهداشت و درمان می توانند یک منبع مهم بیمار در ارائه اطمینان و پشتیبانی در مورد به موقع تشخیص و درمان باشند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی تومور شناسی
چکیده انگلیسی
Initiatives emphasising the timeliness of diagnosis and treatment are reflected in the ways some patients experience their care. However, these accounts were open to further contextualisation about what speed of healthcare processes meant for evaluating the quality of their care. Healthcare professionals could therefore be an important patient resource in providing reassurance and support about the timeliness of diagnosis or treatment.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: European Journal of Oncology Nursing - Volume 34, June 2018, Pages 82-88
نویسندگان
,,,,,,,