کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8869174 1622541 2018 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
When a duck is not a duck; a new interdisciplinary synthesis for environmental radiation protection
ترجمه فارسی عنوان
یک اردک یک اردک نیست یک ترکیب جدید بین رشته ای برای حفاظت از تابش زیست محیطی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
ترجمه چکیده
این مقاله هماهنگی نتایج کارگاه آموزشی برگزار شده در اسن، آلمان در سپتامبر 2017 را ارائه می دهد، که به بررسی انتقاد از رویکرد فعلی به حفاظت از محیط زیست رادیولوژیکی می پردازد. این جلسه شرکت کنندگان را از زمینه رادیوئیولوژی دوز کم و کسانی که در رادیو اکتیو کار می کردند، گرد هم آورد. هر دو گروه هدف مشترکی را برای شناسایی مواجهه با اشعه و حفاظت از جمعیت و افراد از اثرات مضر تابش یونیزه تابش دارند، اما به ندرت با یکدیگر همکاری می کنند. یک سوال کلیدی در رادیوئیولوژی این است که بدانیم مکانیسم های ناشی از دوز کم و یا میزان دوز، منجر به نتایج نامطلوب افراد در حالی که در رادیو اکتیو اهداف کلیدی برای تشخیص زمانی که آسیب در سطح اکوسیستم اتفاق می افتد. این بحث در مجموع شامل شش پیشنهاد استراتژیک است که می تواند به پاسخگویی به این سوالات کمک کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم زیستی و بیوفناوری علوم محیط زیست بهداشت، سم شناسی و جهش زایی
چکیده انگلیسی
This consensus paper presents the results of a workshop held in Essen, Germany in September 2017, called to examine critically the current approach to radiological environmental protection. The meeting brought together participants from the field of low dose radiobiology and those working in radioecology. Both groups have a common aim of identifying radiation exposures and protecting populations and individuals from harmful effects of ionising radiation exposure, but rarely work closely together. A key question in radiobiology is to understand mechanisms triggered by low doses or dose rates, leading to adverse outcomes of individuals while in radioecology a key objective is to recognise when harm is occurring at the level of the ecosystem. The discussion provided a total of six strategic recommendations which would help to address these questions.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Environmental Research - Volume 162, April 2018, Pages 318-324
نویسندگان
, , , , , , , , , , , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت