کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8900323 1631560 2018 17 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Complete asymptotic expansions related to conjecture on a Voronovskaja-type theorem
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Complete asymptotic expansions related to conjecture on a Voronovskaja-type theorem
چکیده انگلیسی
We provide complete asymptotic expansions for some sequences of Bernstein-type and Meyer-König and Zeller-type operators preserving the monomials e0 and ej, j>1. In particular, this answers a conjecture related to a Voronovskaja-type theorem.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 458, Issue 1, 1 February 2018, Pages 452-463
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت