کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
9502990 1339551 2005 16 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Integral representation of holomorphic functions on Banach spaces
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Integral representation of holomorphic functions on Banach spaces
چکیده انگلیسی
In this paper we discuss the problem of integral representation of analytic functions over a complex Banach space E. We obtain, for a wide class of functions, integral representations of the form f(x)=∫E′eγ(x)f1(γ)¯dW(γ)andf(x)=∫E′11−γ(x)‖γ‖f2(γ)¯dW(γ), where W is an abstract Wiener measure on E′ and f1,f2 are transformations of f involving the covariance operator of W.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 308, Issue 1, 1 August 2005, Pages 159-174
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت