طیف سنجی همبستگی 2D

در این صفحه تعداد 52 مقاله تخصصی درباره طیف سنجی همبستگی 2D که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طیف سنجی همبستگی 2D (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف سنجی همبستگی 2D; Lithium-ion battery; 2D correlation spectroscopy; Solid electrolyte interface (SEI); X-ray photoelectron spectroscopy; Electrochemical impedance spectrum (EIS) analysis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف سنجی همبستگی 2D; Miscibility; Polymer blend; Poly(2-cyano-1,4-phenyleneterephthalamide/polyvinylpyrrolidone) (CN-PPTA/PVP); 2D correlation spectroscopy; Solid state 13C NMR spectroscopy; Hydrogen bonding