پارامترهای فعال سازی

در این صفحه تعداد 49 مقاله تخصصی درباره پارامترهای فعال سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پارامترهای فعال سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامترهای فعال سازی; Ruthenium terpyridene complexes; Crystal structures; Aqua ligand substitution; Activation parameters; Associative mechanism; Interaction with CT-DNA
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامترهای فعال سازی; ITC, Isothermal titration calorimetry; kcat, catalytic rate constant; KM, Michaelis constant; Ea, activation energy; LB, Luria Bertani; ΔHm, molar enthalpyd-hydantoinase; Isothermal titration calorimetry; Activity assay; Activation parameters