آشنایی با موضوع

قدرت چسبندگی به توانایی یک چسب برای چسبیدن به یک سطح و اتصال دو سطح با هم بستگی دارد. قدرت چسبندگی با ارزیابی حداکثر استحکام کششی موردنیاز برای جدا کردن یا پاک کردن چسب عمود بر محلول اندازه گیری می شود.
در این صفحه تعداد 290 مقاله تخصصی درباره قدرت چسبندگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قدرت چسبندگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت چسبندگی; Adhesion strength; Elevated temperature; Loading rate; Single cantilever beam method; Viscoelasticity; Thin film; Die attach film;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت چسبندگی; 2024 Aluminium alloy; Micro-arc oxidation; Cathode pulse-width; Micro-arc oxidation self-lubricating composite coatings; Adhesion strength; Wear resistance;