مراقبت از سالمندان

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره مراقبت از سالمندان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده مراقبت از سالمندان
مقالات ISI مراقبت از سالمندان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبت از سالمندان; Nursing education; Nursing student attitudes; Nursing student preference; Older adults; Gerontological nursing; Aged care; Baccalaureate nursing programmes; Ageism;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبت از سالمندان; Administering questionnaires; Conversation analysis (CA); Aged care; Institutional talk; Rephrasing questionnaire questions; Missed cues; Closed questions; Disacknowledging emotional experiences;