بادام ها

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره بادام ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بادام ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بادام ها; Diet quality; Almonds; Immunity; Microbiota; Healthy Eating IndexASA24, Automated Self-Administered 24-Hour Dietary Recall; GSRS, Gastrointestinal Symptom Response Scale; HEI, Healthy Eating Index; IgA, immunoglobin A; IL, interleukin; LAB, lactic acid ba
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بادام ها; Almonds; Food allergy; In vitro digestion; Food matrix; Immunoreactivity; NAF; natural almond flour; BAF; blanched almond flour; PC; phosphatidylcholine; GIT; gastrointestinal tract; SDS-PAGE; sodium dodecyl sulphate polyacrylamide gel electrophoresis; R