ضد چسبندگی

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره ضد چسبندگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده ضد چسبندگی
مقالات ISI ضد چسبندگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضد چسبندگی; AG-I; arabinogalactan type I; AG-II; arabinogalactan type II; AGS; human gastric adenocarcinoma epithelial cells; Ara; arabinose; Gal; galactose; GalA; galacturonic acid; Glc; glucose; GlcA; glucuronic acid; RG-I; rhamnogalacturonan I; Rha; rhamnose; V. k
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضد چسبندگی; PPI; Proton pump inhibitor; DGL; Deglycyrrhizinated licorice; MAG; Monoammonium glycyrrhizinate; DMSO; Dimethyl sulfoxide; FBS; Fetal bovine serum; MIC; Minimum inhibitory concentration; DHFR; Dihydrofolate reductase; PBS; Phosphate buffered saline; FITC;