راکتور بچ

در این صفحه تعداد 205 مقاله تخصصی درباره راکتور بچ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راکتور بچ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور بچ; Oily water; Oil removal; Batch reactor; Al electrodes; Polarity reversal; PW; produced water; SPW; Synthetic Produced Water; EC; Electrocoagulation; SC; salt concentration; DE; distance between electrodes; ElC; electrical conductivity; TS; total solids co
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور بچ; Batch reactor; Destruction efficiency; Pharmaceutical compound; Carbamazepine; Metoprolol; Sulfamethaxazole; Sub- and supercritical water; Wastewater treatment;