بازخوانی Beckmann

در این صفحه تعداد 150 مقاله تخصصی درباره بازخوانی Beckmann که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازخوانی Beckmann (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازخوانی Beckmann; Metal-organic frameworks; Zeolites; Heterogeneous catalysis; Pechmann condensation; Beckmann rearrangement; Knoevenagel condensation; Prins reaction; Annulation; Friedel–Crafts acylation.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازخوانی Beckmann; Ionic liquids; Beckmann rearrangement; Cyclododecanone oxime; 1-Butyl-3-methylimidazolium hexafluorophosphate; 1-Butyl-4-methylpyridinium hexafluorophosphate; 1-Butyl-2,3-dimethylimidazolium hexafluorophosphate; 1-Butyl-3-methylimidazolium tetrafluorobora