فواید

در این صفحه تعداد 258 مقاله تخصصی درباره فواید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده فواید
مقالات ISI فواید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فواید; Digital piracy; Piracy; Meta-analysis; Literature review; Social cognitive theory (SCT); Theory building; Illegal file sharing; Copyright infringement; Neutralization; Sanctions; Morality; Costs; Benefits; Risks; Social influence; Perceived behavioral con
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فواید; BCSS; building core sunlighting system; ELS; Electric lighting system; PB; payback period; NPV; net present value; PV; present value; FV; future value; LCS; life cycle saving; kWh; kilo watt hour; Core sunlighting systems; Costs; Benefits; Payback period;