بیوگرافی

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره بیوگرافی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیوگرافی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوگرافی; PT; peanut shell; PKS; palm kernel shell; DSC; Differential Scanning Calorimetry; XRD; X-ray diffractometry; FFW; freezable free water; FBW; freezable bound water; NFW; non-freezable water; Bio-char; Water holding capacity; Low temperature DSC; Low temper
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوگرافی; LBO; light bio-oil; HBO; heavy bio-oil; SR; solid residue; TBO; total bio-oil; SEM; scanning electron microscope; BET; Brunauer, Emmett and Teller; HHV; higher heating value; GC-MS; gas chromatograph-mass spectrometer; HP-5MS; Hewlett Packard 5-mass;