فرار مغز ها

در این صفحه تعداد74 مقاله تخصصی دربارهفرار مغز ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIفرار مغز ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرار مغز ها; Brain drain; Burden of disease; East Africa; Global neurosurgery; Workforce crisis; BMC; Bugando Medical Centre; CT; Computed tomography; DALY; Disability-adjusted life year; EES; Emergent and essential surgery; LMICs; Low- and middle-income countries; MO
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فرار مغز ها; educación superior; reforma educativa; fuga de cerebros; movilidad internacional; intercambio científico; I21; I28; Higher education; education reform; brain drain; international mobility; scientific exchange programs; éducation supérieure; réforme Ã