تلفیق

در این صفحه تعداد 107 مقاله تخصصی درباره تلفیق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تلفیق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تلفیق; Lifestyle risk factors; Health behaviors; Smoking; Alcohol; Physical activity; Exercise; Clustering; Bundling; Co-occurrence; Concurrent modifiable risk factors;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تلفیق; Bundling; Tying; Loyalty discounts; Exclusive dealing; Experience goods; Product quality; L42 vertical restraints; Resale price maintenance; Quantity discounts D82 asymmetric and private information; Mechanism design K21 antitrust law D4 market structure