کاپروالکتام

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره کاپروالکتام که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاپروالکتام (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاپروالکتام; (ILs); ionic liquids; PILs; protic ionic liquids; HCDS; high cell density suspension; BTF; butyrolactam formate; BTA; butyrolactam acetate; BTH; butyrolactam hexanoate; CPF; caprolactam formate; CPA; caprolactam acetate; CPH; caprolactam hexanoate; PAF; p
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاپروالکتام; Carcinogen; M phase; Cell proliferation; Immunohistochemical analysis; SDM; sulfadimethoxine; PEITC; phenylethyl isothiocyanate; BHA; butylated hydroxyanisole; CC; catechol; PhIP; 2-amino-1-methyl-6-phenylimidazo[4,5-b]pyridine; CDCA; chenodeoxycholic aci