آپلود پاپایا

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره آپلود پاپایا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده آپلود پاپایا
مقالات ISI آپلود پاپایا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آپلود پاپایا; Carica papaya; KlebsiellaPKBSG14; Oleic acid; Cytotoxic-genotoxic assay; Chemopreventive effects; Drug bioavailability; LFAs; long chained saturated fatty acid; bw; body weight; ROS; reactive oxygen species; FACS; Fluorescence-activated cell sorting; FITC
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آپلود پاپایا; ALT; alanine amino transferase; AST; aspartate amino transferase; AVLE; Aloe vera leaf extracts; DMSO; dimethyl sulfoxyde; EDTA; ethylene diamine tetra acetate; LD50; medium lethal dose necessary to induce 50% mortality relative to the control value; OECD