کاتینون ها

در این صفحه تعداد 39 مقاله تخصصی درباره کاتینون ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتینون ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتینون ها; ADP; adenosine-diphosphate; AK; adenylate kinase; BSO; buthionine sulfoximine; CYP; cytochrome P450; DMEM; Dulbecco's Modified Eagle Medium; DTNB; 5,5′-dithio-bis(2-nitrobenzoic acid); FCCP; trifluoromethoxy carbonylcyanide phenylhydrazone; FCS; fetal
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتینون ها; Ion mobility spectrometry (IMS); Cathinones; Bath salts; Electrospray ionization-ion mobility spectrometry-mass spectrometry; Mephedrone; Dimethylamylamine;