فلفل

در این صفحه تعداد 36 مقاله تخصصی درباره فلفل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فلفل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلفل; Strontium; Isotope ratio; Biological marker; Medicine; Food authentication; Dietary habits; Migration pattern; Forensic science; MC ICP-MS; TIMS; A; amplitude of the interval; ATSDR; Agency for Toxic Substances and Disease Registry; BC; before christ; bw;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلفل; Enzyme activity; Heat inactivation; Peroxidase; Polyphenoloxidase; Lipoxygenase; Chili; Paprika; Industrial relevance: For the production of high quality paprika and chili powders, immediate and complete inactivation of endogenous enzymes, in particular l