کلرامین

در این صفحه تعداد 45 مقاله تخصصی درباره کلرامین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کلرامین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلرامین; m/z; mass to charge; MPO; myeloperoxidase; 2-AAA; 2-aminoadipic acid; LysCN; lysine nitrile; Ac-Lys; Nα-acetyl-lysine; Ac-2AAA; Nα-acetyl-2-aminoadipic acid; Ac-LysCN; Nα-acetyl-lysine nitrile; PMN; polymorphonuclear leukocytes; PMA; Phorbol 12-myrista
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلرامین; HPA; 4-hydroxyphenylacetic acid; IAACl; 4-imidazoleacetic acid; ImCl; imidazole chloramine; MeIm; 1-methylimidazole; MPO; myeloperoxidase; NAH; N-acetylhistidine; NAHCl; N-α-acetylhistidine chloramine; NH2Cl; chloramine; NOX-2; NADPH oxidase; Chloramines