انطباق نزاع

در این صفحه تعداد 52 مقاله تخصصی درباره انطباق نزاع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انطباق نزاع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انطباق نزاع; Conflict adaptation; Congruency sequence effect; Resisting distraction; Response inhibition; Sequential modulations; Stop-signal paradigm;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انطباق نزاع; Aging; Older adult; Cognitive control; Conflict adaptation; Congruency sequence effects; Event-related potential; N2; Anterior cingulate (ACC); Error-related negativity (ERN); Error positivity (Pe); Post-error slowing