مقطع عرضی

در این صفحه تعداد 183 مقاله تخصصی درباره مقطع عرضی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقطع عرضی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقطع عرضی; DB; double base; MDB; modified double base; KP; potassium perchlorate; AP; ammonium perchlorate; C*; characteristic exhaust velocity of gaseous product; Al; aluminum metal; DSC; differential scanning calorimetery; ṁ; mass flow rate; A2; cross-sectional
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقطع عرضی; Preclinical Alzheimer's disease; Systematic review; Cohort; Clinical trial; Longitudinal; Cross-sectional; Biomarker; Cognition; Familial Alzheimer's disease; Neuropathology;