مقطع عرضی

در این صفحه تعداد 7 مقاله تخصصی درباره مقطع عرضی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقطع عرضی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقطع عرضی; White matter lesions; Cerebrovascular disease; Parkinson's disease; Mild cognitive impairment; Dementia; AD; Alzheimer's disease; BFCSR; Buschke Free and Cued Selective Reminding Test-verbal episodic memory test; CC; case control; CS; cross sectional; CVD
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقطع عرضی; Vitamin D; 25-Hydroxyvitamin D; Adiposity; Cross sectional; Children25(OH)D, 25-hydroxyvitamin D; BMI, body mass index; DXA, dual-energy x-ray absorptiometry; EAR, Estimated Average Requirement; ES, Endocrine Society; FMI, fat mass index; IOM, Institute o