کشت

در این صفحه تعداد 370 مقاله تخصصی درباره کشت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کشت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشت; Soil organic matter; Lipid protection; Lignin protection; Organo-mineral complexes; Cultivation; Reactive mineral removal; (Ad/Al)S; the ratio of acid to aldehyde in syringyl; (Ad/Al)V; the ratio of acid to aldehyde in vanillyl; C/V; the ratio of cinnamyl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشت; Algal Turf Scrubber® (ATS™); Biomass production; Carbon dioxide; Cultivation; Freshwater macroalgae; Nitrogen; Phosphorus; Productivity;