خسارت

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره خسارت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خسارت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خسارت; AEO; Annual Energy Outlook; CAFE; Corporate Average Fuel Economy; CCS; Carbon Capture and Sequestration; DICE; Dynamic Integrated Climate-Economy model; EGU; Electric Generating Unit; EPA; Environmental Protection Agency; FGD; Flue Gas Desulphurization; G
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خسارت; Biological invasion; Economic impact; Damages; Gypsy moth (Lymantria dispar); Hemlock woolly adelgid (Adelges tsugae); Emerald ash borer (Agrilus planipennis);