خنک سازی

در این صفحه تعداد 166 مقاله تخصصی درباره خنک سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خنک سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خنک سازی; PET; positron emission tomography; SPECT; single photon emission computed tomography; CT; X-ray computed tomography; AA; reactive (serum amyloid protein A) amyloidosis; HSPG; heparan sulfate proteoglycan; GAG; glycosaminoglycans; SAP; serum amyloid P-comp
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خنک سازی; Bimetallic catalysts; Biogenic metals; Dehalogenation; Diclofenac; 2-APA; 2-anilinophenylacetate; 2-(2-Cl)-APA; 2-(2-chloroanilino)phenylacetate; AOPs; advanced oxidation processes; CAS; conventional activated sludge; FWHM; full width at half maximum; HPL