تست تشخیصی

در این صفحه تعداد 137 مقاله تخصصی درباره تست تشخیصی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تست تشخیصی
مقالات ISI تست تشخیصی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تست تشخیصی; Chlamydia trachomatis; diagnostic testing; Haemophilus ducreyi; herpes simplex virus; human immunodeficiency virus; Klebsiella granulomatis; MRCP; Neisseria gonorrhoeae; sexually transmitted infections; Treponema pallidum; Trichomonas vaginalis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تست تشخیصی; Timber structures; Heritage structures; Non-destructive tests; Semi-destructive tests; Drilling resistance; Deterioration; Diagnostic testing;