دوتایی

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره دوتایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دوتایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دوتایی; Anabolic androgenic steroids; Biochemistry; Doping agents; Exercise; Pathology; Stéroïdes anabolisants androgènes; Biochimie; Dopants; Exercice; Anatomopathologie;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دوتایی; Pigments; Dopants; X-ray Diffraction spectroscopy; Electron Paramagnetic Resonance; Mössbauer spectroscopy; Scanning Electron Microscopy; Energy Dispersion X-ray spectroscopy; Pigmentos; Dopantes; Espectroscopia de difracción de rayos X; Resonancia elec