طیف الکترونیک

در این صفحه تعداد 462 مقاله تخصصی درباره طیف الکترونیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طیف الکترونیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف الکترونیک; 5-Nitro-2-(2-phenylhydrazinyl)pyridine; 3-(or 4 or 6)-methyl-5-nitro-2-(2-phenylhydrazinyl)pyridine; Molecular structure; Electronic spectra; Solvent effect; Quantum chemical calculations; NBO and Mulliken analysis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طیف الکترونیک; Sulfa drugs; Schiff bases; Intermolecular interactions; Hirshfeld surfaces; Crystal structure; IR and Raman spectroscopy; Electronic spectra;