انتقال الکترونیک

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره انتقال الکترونیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتقال الکترونیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال الکترونیک; Tris(2,2,3,3,4,4,5,5-octafluoropentyl)-9H-fluorene-2,4,7-trisulfonate; Anionic polymethine dyes; Vis/NIR absorption and fluorescence spectra; DFT and TDDFT calculations; Molecular orbitals; Electronic transitions;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال الکترونیک; Restricted and unrestricted density functional theory calculations; Time dependent density functional theory calculations; Electronic structure; Symmetry-breaking; Natural population analysis; Natural resonance theory; Electronic transitions; Chromophores