جاسازی

در این صفحه تعداد 383 مقاله تخصصی درباره جاسازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جاسازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جاسازی; SN; substantia nigra pars compacta; CPu; caudate-putamen complex; MFB; medial forebrain; eGFP; enhanced green fluorescent proteinbundle; TH; tyrosine hydroxylase; DIV; days in vitro; PBS; phosphate-buffered saline; PFA; paraformaldehyde; Slice culture org
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جاسازی; Network service chaining (NSC); Network Function Virtualization (NFV); Software-Defined Networking (SDN); Network function decomposition; Embedding