شمارش

در این صفحه تعداد 394 مقاله تخصصی درباره شمارش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شمارش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شمارش; ASTM; American Society for Testing Materials; CFU; colony forming unit; CSLM; confocal scanning laser microscopy; Cq; quantitative cycle; EMA; ethidium monoazide; EPS; extracellular polysacchairde; FACS; fluorescent activated cell sorting; FC; flow cytome
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شمارش; Visual sense of numbers; Computational model; On-center off-surround; Neural network; Enumeration; Spatial attention; Individuation; Numerical cognition