تولید اتانول

در این صفحه تعداد 205 مقاله تخصصی درباره تولید اتانول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تولید اتانول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید اتانول; Mango fruit; Agroindustrial waste; Kluyveromyces marxianus; Ethanol production; Mango; Desechos agroindustriales; Kluyveromyces marxianus; Producción de etanol;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید اتانول; AcCoA; acetyl-coenzyme A; ATP; adenosine triphosphate; cAMP; cyclic adenosine monophosphate; cAMP-Crp; cAMP receptor protein; DCW; dry cell weight; DHA; dihydroxyacetone; GAPDH; -glyceraldehyde-3-phosphate dehydrogenase; GDH; glutamate dehydrogenase; KH2P