اتانولیز

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره اتانولیز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتانولیز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتانولیز; Bioethanol; Sweet potato; Biodiesel; Ethanolysis; ABNT; Brazilian Association of Technical Standards; BD; Biodiesel; Exp.; Experiment; GHG; Greenhouse Gases; IEA; International Energy Agency; ISO; International Organization for Standardization; LASPER; La
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتانولیز; MAGs; monoacylglycerides; DAGs; diacylglycerides; PS; Pseudomonas species lipase; PPL; porcine pancreas lipase; CAL-B; Candida antarctica lipase B; CAL-A; Candida antarctica lipase A; MTBE; methyl tert-butyl ether; MSHFBA; N-methyl-N-trimethylsilylheptafl