اتیل کربامات

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره اتیل کربامات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتیل کربامات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتیل کربامات; Dietary ethyl carbamate; DNA damage; Energy depletion; Membrane integrity; Oxidative stress; EC; ethyl carbamate; GC-MS; gas chromatograph-mass spectrometry; GO; gene ontology; KEGG; Kyoto encyclopedia of genes and genomes; PPP; pentose phosphate pathway;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتیل کربامات; Reaction-assisted-extraction; Ethyl carbamate; Heart-cutting multidimensional gas chromatography-mass spectrometry; 9-xanthydrol; EC; ethyl carbamate; EC-d5; deuterium ethyl carbamate; GC; gas chromatography; MDGC-MS; heart-cutting multidimensional gas ch