رشته

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره رشته که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشته (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشته; γTuRC; γ-tubulin ring complex; γTuSC; γ-tubulin small complex; CDA; citral dimethyl acetal; DMF; dimethyl fumarate; DAPI; 4′,6′-diamidino-2-phenyindole, dihydrochloride; sgRNA; single guide RNA; rest; sgRNA-resistant; shRNA; short hairpin RNA; shr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشته; AD; anaerobic digester; AS; activated sludge; FISH; fluorescence in situ hybridization; FOG; fats, oils, grease; HRT; hydraulic retention time; MGD; million gallons per day; MPA; Microthrix parvicella (probe); MYC; Mycolata (probe); ND; north digester; OL