کشتن

در این صفحه تعداد 137 مقاله تخصصی درباره کشتن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کشتن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشتن; Dopamine neuron; Dopamine transporter; Cocaine; D2 autoreceptor; Mouse; Substantia nigra; Ventral tegmental area; Neurotransmission; Firing; DAT; dopamine transporter; DA; dopamine; SNc; substantia nigra pars compacta; VTA; ventral tegmental area; IPSC; i
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشتن; Nitric oxide; μ-Opioid receptor; Locus coeruleus; Cyclic guanosine monophosphate; Reactive oxygen species; Slice; Firing; A 350619; 3-[2-[(4-chlorophenyl)thiophenyl]-N-[4-(dimethylamino)butyl]-2-propenamide hydrochloride; aCSF; artificial cerebrospinal f