شتاب شعله

در این صفحه تعداد 60 مقاله تخصصی درباره شتاب شعله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شتاب شعله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شتاب شعله; Mine safety; Methane-air based explosion; Flame acceleration; Deflagration to detonation transition; Obstacles for flame acceleration; Confinement on flame acceleration; DDT; deflagration to detonation transition; LEL; lower explosive limit; LFL; lower
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شتاب شعله; AACDGS; Alternate AC Diesel Generator System; AICC; Adiabatic Isochoric Complete Combustion; CDF; Core Damage Frequency; CEDM; Control Element Drive Mechanism; CFD; Computational Fluid Dynamics; CSS; Containment Spray System; CV; Control Volume; DBA; Desi