محاسبات مه

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره محاسبات مه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده محاسبات مه
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مه; Cloud computing; Fog computing; Edge computing; Healthcare applications; Shared nodes; Shared resources; Smart gateways; Systematic literature review;
مقالات ISI محاسبات مه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مه; Multiple incremental analysis; Multiple decremental analysis; Incremental learning; Kernel Ridge Regression (KRR); Recursive KRR; Uncertainty analysis; Kernelized Bayesian regression; Gaussian process; Batch learning; Online learning; Edge computing; Fog