مدیریت سوخت

در این صفحه تعداد 60 مقاله تخصصی درباره مدیریت سوخت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدیریت سوخت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت سوخت; Crown fire initiation; Fire management; Fire modelling; Fireline intensity; Forest fire; Fuel management; Pruning; Thinning; Pinus radiata;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت سوخت; Southeastern Pre-Pyrenees; Bølling/Allerød; Early Holocene; Environmental changes; Fuel management; GatheringSud est-Pyrénées; Bølling/Allerød; Holocène initial; Changements environnementaux; Gestion du combustible; Cueillette