مرحله رشد

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره مرحله رشد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مرحله رشد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مرحله رشد; AL; alcohols; ALK; alkenones; ANOSIM; analysis of similarities; DW; dry weight; EFA; essential fatty acid; FA; fatty acid; FAME; fatty acid methyl esters; FCM; flow cytometry; FFA; free fatty acids; FSC; forward scatter; GE; glyceryl ethers; HC; hydrocarb
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مرحله رشد; GO; Gene Ontology; COG; Clusters of Orthologous Groups; Nr; Genebank non-redundant database; KEGG; Kyoto Encyclopedia of Genes and Genomes; AGRIS; Arabidopsis Gene Regulatory Information Server; RPKM; read per kilobase of exon model per million mapped rea