اثرات بهداشتی

در این صفحه تعداد 289 مقاله تخصصی درباره اثرات بهداشتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثرات بهداشتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثرات بهداشتی; indoor air quality; indoor air pollution; outdoor air pollution; building energy performance; pollutants; traffic pollution; PM10; NO2; volatile organic compounds; health effects;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثرات بهداشتی; 2OH-MiBP; mono 2-hydroxy-isobutyl phthalate; AC; abdominal circumference; AGD; anogenital distance; ASD; autism spectrum disorder; ATSDR; Agency for Toxic Substances and Disease Registry; BBzP; benzyl butyl phthalate; BMI; body mass index; BPD; biparietal