الکل بزرگ

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره الکل بزرگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکل بزرگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکل بزرگ; AGR; acid gas removal; ASU; Air Separation Unit; ATJ; Alcohol-to-Jet fuel; ATR; Autothermal Reformer; CAPEX; capital expenditure; CCU; carbon capture and utilization; FTS; Fischer Tropsch Synthesis; GT; gas turbine; HA; higher alcohols; HC; hydrocarbons;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکل بزرگ; AD; anaerobic digestion; AOB; ammonia oxidizing bacteria; ATR; autothermal reforming; CBG; compressed biogas; CFC; chlorofluorocarbons; CNG; compressed natural gas; CHP; combined heat and power; COE; crude oil equivalents; ctl; coal-to-liquid; DEA; dietha